Trakų krašto tradicinių amatų centras

+370 698 27197

BANDELES 1

BANDELIŲ  KEPIMAS

„Joja joja ponukas per Trakų tiltų su maišelių miltų“

Ištakos, senieji receptai, gamyba, ragavimas su sultiniu, žaidimai

Programa skirta ugdyti pažinimo ir menines kompetencijas per kulinarinį paveldą, atskleisti mūsų šalies etinės kultūros išskirtinumą, jos archaiškumą, neišsenkantį kūrybiškumą. Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Lietuviška virtuvė keitėsi ir formavosi veikiama įvairių istorinių aplinkybių. Skirtinguose Lietuvos regionuose yra nemažai savitų patiekalų bei įvairių to paties patiekalo ruošimo būdų. Lietuviai visada mėgo gerai, skaniai ir sočiai pavalgyti. Šie pomėgiai išlikę iki šių dienų. Tradiciniai maisto produktai išliko per šimtmečius, todėl yra istorijos ir kultūros dalis. 

 Mūsų seneliai dar valgė pagal gimtojo regiono tradicijas, mūsų tėvų mityboje taip pat dar galima atsekti vietinius valgymo įpročius, o šiuolaikinės jaunosios kartos valgymo įpročiuose senovinės gimtojo krašto kulinarijos tradicijos nyksta, todėl šios programos tikslas priminti kaip maitinosi, ką valgė mūsų seneliai, kokie buvo valgymo ypatumai, papročiai kasdienybėje ir per šventes. Nagrinėdami lietuviškų švenčių tematiką, po truputi atskleisime ir maisto gamybos papročius bei tradicijas.

 Aptarsime dzūkų regiono maisto gamybos papročius, tradicijas, apeigas. Kepsime bandeles, o prie arbatos puodelio skanausite savo pasigamintų patrovų (valgių).

Kaina vaikams: 8 Eur

Kaina  suaugusiems: 9 Eur.

Atsiskaitymas: grynais pinigais pagal kasos kvitą arba pavedimu pagal sąskaitą faktūrą (atvykstama su garantiniu raštu). Jei grupėje yra mažiau negu 15 dalyvių, mokama kaip už 15.

Programos vyksta kiekvieną savaitės dieną nuo 9 val. iki 21 val. pagal išankstinę rezervaciją.

Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, el.p. trakuamatucentras@gmail.com

Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

Užsakymo forma

Prašome nurodyti pirkėjo vardą.
Prašome nurodyti pirkėjo pavardę.
Prašome nurodyti telefono numerį.
Prašome nurodyti galiojantį el. pašto adresą.
Prašome nurodyti žmonių skaičių.
Prašome pasirinkti kalbą.
Prašome pasirinkti datą.
Prašome pasirinkti laiką.
Patvirtinkite Captcha

* Privalomas laukelis.