Trakų krašto tradicinių amatų centras

+370 698 27197

baltiski simboliai

TAPYTI ŠILKAI

Istorija, tradicijos, meninė tapyba ant šilko

Edukacinis užsiėmimas skirtas išbandyti vieną iš tapybos technikų ant natūralaus šilko, pasigilinti į lietuvių tautos tradicijas, istoriją, natūralios pievos augmeniją. 

Raštai pasirenkami pagal vieną temą visai grupei:

"Baltiškų simbolių magija" lietuvių, latvių ir estų tautosakoje yra išlikę labai daug senovinių ženklų ir simbolių. Pažintis su mūsų senolių simboliniu pasauliu - tai raktas perprasti savo kultūrą, išlaikyti ją ir duoti tolimesnį gyvenimą. Per mokymą sužinosite kaip galima panaudoti senovinius simbolius ir raštus šiuolaikiškame gyvenime, tęsiant ir saugant senas tradicijas. Sukursite ir nutapysite savo sudėliotą iš senovinių simbolių raštą ant šilkinio paveikslėlio. 

"Trakų pilis tavo delne" 
Trakų pilis - tai vienas iš atpažistamiausių Lietuvos valstybės simbolių pasaulyje. Taip pat, viena pouliariausių pilių, kurios atvaizdą noriai naudoja mokiniai, kolektyvai, taip pat ir atvykę svečiai iš kitų šalių. Mokymo metu sužinosite Trakų pilies istoriją, daug įdomių ir neįtikėtinų faktų apie Trakus. Nutapysite šilko paveikslėlį, kuriame įamžinsite savo prisiminimus apie Trakų pilį. 

"Šilkinės pievų akys" Nuostabi lietuviška gamta savo kuklumu, savitumu, įvairove. Gėlės - pievų akys, žvelgiančios į dangų, niuniuojančios, kiekviena savo laiku, savo tylias dainas. Mokymo metu pasigilinsime į Lietuvos pievų gėlių įvairovę, išmoksime jų vardus, sužinosime apie jų  naudingas savybes ir dienos ritmą. Nutapysite jums labiausiai patikusią gėlę / gėles. Toks paveikslėlis gali drąsiai tapti nuostabiai jaukia ir šilta dovana Mamos dienos ar gimtadienio proga. 

Kaina priklauso nuo rėmelio dydžio:
KAINOS PAGAL ŠILKO RĖMŲ SPINDULĮ :
15 cm skersmens - 12 €  
20 cm skersmens - 14€  
25 cm skersmens - 15 €  
30 cm skersmens - 21 €

Minimalus žmonių skaičius – 10 asm.

 • Vieta

  Trakų krašto tradicinių amatų centras ir amatininkų rezidencijos

 • Trukmė

  1,5

 • Kaina

  12-21€ žmogui

 • Žmonių skaičius

  10+

 • Amžius

  6+

 • Kalba

  LT RU

 • Kategorijos

Užsakymo forma

Prašome nurodyti pirkėjo vardą.
Prašome nurodyti pirkėjo pavardę.
Prašome nurodyti telefono numerį.
Prašome nurodyti galiojantį el. pašto adresą.
Prašome nurodyti žmonių skaičių.
Prašome pasirinkti kalbą.
Prašome pasirinkti datą.
Prašome pasirinkti laiką.
Patvirtinkite Captcha

* Privalomas laukelis.