Stovyklos

TRAKŲ KRAŠTO TRADICINIŲIKUS Į KŪRYBIŠKŲ VAIKŲ VASAROS DIENOS STOVYKLĄ

„LA-BO-RA-TO-RI-JA“

TRAKŲ KRAŠTO TRADICINIŲ AMATŲ CENTRAS

Karaimų g. 41, Trakai

5-10 metų vaikų grupė: Liepos 5-9 d.(8.30 – 17.30)

7-12 metų vaikų grupė: Liepos 12-16 d. (8.30 – 17.30)

7-12 metų vaikų grupė: Liepos 19-23 d. (8.30 – 17.30)

7-12 metų vaikų grupė: Liepos 26-30 d. (8.30 – 17.30)

Registracija čia

Informacija tel.: +370 698 27 197, el. p.: trakuamatucentras@gmail.com, trakukrastas@gmail.com 

Vaikais rūpinasi kūrybingi, linksmi ir atsakingi vadovai, kurie stovyklos metu tampa bičiuliais stovyklos dalyviams ir yra atsakingi už vaikų priežiūrą, laisvalaikio organizavimą, atsako į visus vaikų klausimus, sprendžia iškilusias problemas. Dirbant su vaikais vadovai yra pastabūs, dėmesingi, aktyvūs, kūrybingi, linksmi, komunikabilūs, draugiški, pasitikintys savimi.

Stovyklos tikslai – vaikų kūrybiškumo ir savarankiškumo ugdymas, saviraiška ir tautinio tapatumo suvokimo ugdymas. Naujos bendravimo ir saviraiškos galimybės.

Įgyvendinant veiklos tikslus ir uždavinius taikomi tokie metodai: paskaitos, diskusijos, neformalusis ugdymas, vaidybiniai žaidimai, žygiai, komandiniai ir individualūs užsiėmimai.

Nuoširdi, atvira ir kūrybiška stovyklos atmosfera sudaro galimybę atsiskleisti ir pasireikšti. Stovykloje sportuojame, žaidžiame, pažįstame amatus, profesijas, kuriame, svajojame, draugaujame, keliaujame ir kitaip smagiai leidžiame laiką.

Kas dieną (po pietų) vyks kūrybinės veiklos, amatų mokymai su meistrais ar tradiciniais amatininkais! Kepsime, virsime, dažysime, drošime, rišime, dekoruosime…

 Stovyklos veikla filmuojama, fotografuojama.

Vaikų grupės 15-20 vaikų.

Maitinimas:  3 kartus ( priešpiečiai, pietūs, pavakariai), galima atvykti su savo pusryčiais.

GERA ŽINIA

Trakų rajono savivaldybei skyrus paramą vaikų dienos stovyklai „Laboratorija“, stovykla vyks visą liepos mėnesį: liepos 5-9, 12-16, 19-23, 26-31 d.

Nuo pradinės stovyklos kainos -  125 Eur/5 d.d. (25 Eur/d.)

Gavus finansavimą bus taikomos nuolaidos:

- globojamiems vaikams ir vaikams, kurie auga daugiavaikėse šeimose, mažas pajamas gaunančių šeimų, kurių vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (183 Eur), vaikams, kurie mokosi pagal bendrojo ugdymo ar priešmokyklinio ugdymo programas Trakų rajone, lankantiems daugiau kaip vieną pamainą, kaina  - TIKSLINAMA

piečius).