Trakai – vakarietiškų vertybių atspindys

 

Trakai neabejotinai – viena tų vietovių, kurių populiarumas bei svarba priklauso ne nuo jos dydžio, o nuo vaidmens tautos istorijoje. Netoliese kūrėsi įtakingi LDK miestai ir pirmosios sostinės, o Vytauto Didžiojo valdymo laikotarpiu Trakai tapo svarbiausiu kultūriniu, adminsitraciniu, politiniu LDK centru, simboliškai atspindėjusiu valdovo vakarietiškas vertybes. Kokias? Atskleiskime drauge ekskursijos Trakuose metu!

 

Gidė Evelina Šuscickytė, mob. 864768146, Faceook: Meno turai, el.p. evelinsuscickyte@gmail.com

 

Ekskursijos, žygiai tinka šeimoms, kolektyvams, grupėms, asmeninėms šventėms. Galima apjungti kelias programas, arba individualius užsiėmimus. Registracija ir informacija telefonu: +37069827197 arba elektroniniu paštu: trakukrastas@gmail.com, trakuamatucentras@gmail.com 

 

,,Lipk ir mink” – dviračių nuomos verslas Trakuose. Dirba kasdien. Nuomoja vyriškus, moteriškus dviračius, su vaikiškomis kėdutėmis bei dvivietėmis priekabėlėmis vaikučiams. Esant poreikiui dviračius pristato į pageidaujamą vietą.

Adr. Karaimų g. 14, Trakuose. Tel. 869907825 el. paštas b. cvirkiene@gmail.com

 

Nuo Trakų traukinių/autobusų stoties veža traukinukas.
Paslaugos kaina į vieną pusę kaina - 2 Eur/asm., į abi puses – 3 Eur/asm.
Traukinuko tvarkaraštis (atsisųsti)

 

Planuojant ekskursiją, žygį, teminį renginį ar kultūrinę edukaciją, Jūsų patogumui, siūlome  užsisakyti maisto su pristatymų į Trakų krašto tradicinių amatų centrą  iš Karališkos senosios kibininės. Meniu (atsisiųsti)