GALVĖS EŽERO SAKMĖSplaukiojimas valtimis arba vaikščiojimas ledu po Galvės ežerą.

Galvės arba Galvio ežeras yra vienas garsiausių Lietuvoje. Ne tik dėl Kęstutaičių pilių komplekso ir Trakų miesto, kuris išaugo šio ežero salyne, bet ir dėl padavimų. Šiame ežere yra virš 20 salų. Kiekviena jų turi savo vardą ir pasakojimą. Dalis tų pasakojimų nukelia į priešistorinius laikus, kai Lietuva dar nebuvo priėmusi krikšto. Kita dalis byloja apie Kęstučio, Birutės, Vytauto ar grafų Tiškevičių veiklas. Ne mažiau įdomi gamtinė šio ežero kilmė, žvejybos papročiai. Plaukiojant valtimi bus galima išlipti kurioje nors saloje, o žiemos metu aplankysime daugiau šio ežero vietų.

Žygio trukmė apie 2 val.
Kaina – 75 €. (Valties kaina neįskaičiuota)
Įveiksime apie 7 km.

 

Ekskursijos, žygiai tinka šeimoms, kolektyvams, grupėms, asmeninėms šventėms. Galima apjungti kelias programas, arba individualius užsiėmimus. Registracija ir informacija telefonu: +37069827197 arba elektroniniu paštu: trakukrastas@gmail.com, trakuamatucentras@gmail.com 

 

,,Lipk ir mink” – dviračių nuomos verslas Trakuose. Dirba kasdien. Nuomoja vyriškus, moteriškus dviračius, su vaikiškomis kėdutėmis bei dvivietėmis priekabėlėmis vaikučiams. Esant poreikiui dviračius pristato į pageidaujamą vietą.

Adr. Karaimų g. 14, Trakuose. Tel. 869907825 el. paštas b. cvirkiene@gmail.com

 

Nuo Trakų traukinių/autobusų stoties veža traukinukas.
Paslaugos kaina į vieną pusę kaina - 2 Eur/asm., į abi puses – 3 Eur/asm.
Traukinuko tvarkaraštis (atsisųsti)

 

Planuojant ekskursiją, žygį, teminį renginį ar kultūrinę edukaciją, Jūsų patogumui, siūlome  užsisakyti maisto su pristatymų į Trakų krašto tradicinių amatų centrą  iš Karališkos senosios kibininės. Meniu (atsisiųsti)