AKMENOS ŽIEDASčiais aplink Akmenos ežerą, aplankant Daniliškių sentikių kaimą, piliakalnius, Karaimų laukus.

Akmenos ežerą supa nepaprastai tapybiški kalvynai, su viensėdžiais, senais kaimeliais, pasišiaušusiais miškais, ežeriukais. Ši kelionė pareikalaus ištvermės, tačiau džiaugsmo akiai iš širdžiai suteiks nepalyginant gausiau. Kopsime ant Bražuolės ir Daniliškių piliakalnių, susipažinsime su viduramžių Trakų apylinkių gynybine sistema, Trakų apylinkėse nuo seno gyvenančių sentikių, rusų, karaimų ir lenkų bendruomenių kultūra. Kelionę pradėsime Trakuose, važiuosime į Bražuolę, Dobilių ir Daniliškių ir Kunigaikštinės kaimus. Kelionę baigsime Karaimų laukuose, kur atsiveria Trakų istorinio miesto siluetas.

Žygio trukmė nuo 5 val.
Kaina – 75 €
Įveiksime apie 30 km.

 

Ekskursijos, žygiai tinka šeimoms, kolektyvams, grupėms, asmeninėms šventėms. Galima apjungti kelias programas, arba individualius užsiėmimus. Registracija ir informacija telefonu: +37069827197 arba elektroniniu paštu: trakukrastas@gmail.com, trakuamatucentras@gmail.com 

 

,,Lipk ir mink” – dviračių nuomos verslas Trakuose. Dirba kasdien. Nuomoja vyriškus, moteriškus dviračius, su vaikiškomis kėdutėmis bei dvivietėmis priekabėlėmis vaikučiams. Esant poreikiui dviračius pristato į pageidaujamą vietą.

Adr. Karaimų g. 14, Trakuose. Tel. 869907825 el. paštas b. cvirkiene@gmail.com

 

Nuo Trakų traukinių/autobusų stoties veža traukinukas.
Paslaugos kaina į vieną pusę kaina - 2 Eur/asm., į abi puses – 3 Eur/asm.
Traukinuko tvarkaraštis (atsisųsti)

 

Planuojant ekskursiją, žygį, teminį renginį ar kultūrinę edukaciją, Jūsų patogumui, siūlome  užsisakyti maisto su pristatymų į Trakų krašto tradicinių amatų centrą  iš Karališkos senosios kibininės. Meniu (atsisiųsti)