Stovyklos

Dienos stovykla "Laboratorija" skirta pradinių klasių vaikams ir vyksta Trakų krašto tradicinių amatų centre (Karaimų g. 41, Trakuose) vaikų mokyklinių atostogų metu.

Vaikais rūpinasi kūrybingi, linksmi ir atsakingi vadovai, kurie stovyklos metu tampa bičiuliais stovyklos dalyviams ir yra atsakingi už vaikų priežiūrą, laisvalaikio organizavimą, atsako į visus vaikų klausimus, sprendžia iškilusias problemas. Dirbant su vaikais vadovai yra pastabūs, dėmesingi, aktyvūs, kūrybingi, linksmi, komunikabilūs, draugiški, pasitikintys savimi.

Stovyklos tikslai – vaikų kūrybiškumo ir savarankiškumo ugdymas, saviraiška ir tautinio suvokimo ugdymas. Naujos bendravimo ir saviraiškos galimybės.

Įgyvendinant veiklos tikslus ir uždavinius taikomi tokie metodai: paskaitos, diskusijos, neformalusis ugdymas, vaidybiniai žaidimai, žygiai. Užsiėmimai yra komandiniai ir individualūs užsiėmimai.

Nuoširdi, atvira ir kūrybiška stovyklos atmosfera visiems sudaro galimybę atsiskleisti ir pasireikšti. Stovyklos veikla filmuojama, fotografuojama. Stovykloje žaidžiame, piešiame, kepame skanėstus, svajojame, draugaujame, kuriame, pažįstame, maudomės, keliaujame ir kitaip smagiai leidžiame laiką.

 

Kaina vienai dienai - 16 Eur.

Stovyklos darbo laikas: 8 val. – 17 val.

Registracija ir informacija: El.p. trakuamatucentras@gmail.com,

Tel.: +370 698 77175